انواع مش مو و رنگ های ترکیبی

اگر طرفدار بلوندهای جذاب و هیجان انگیز هستید و در عین حال سلامت موهاتون براتون اهمیت داره،وقتش شده به مجموعه شیما محمدزاده سر بزنید .
اینکه بلوند سرد و گرم میخواین و چی بهتون میاد رو به شیما محمد زاده بسپارید. همانطور که می دانید مش مو یکی از محبوب ترین و جذاب ترین تکنیک ها برای رنگ کردن موها می باشد که جلوه موهای شما را چندین برابر می کند. البته امروزه انواع مش مو، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند و از مدل ها و طرح های مختلفی نیز برخوردار هستند. همچنین افراد بسته به سلیقه خود نیز می توانند یکی از این انواع را انتخاب نمایند و یک ترکیب رنگ موی فوق العاده برای خود ایجاد نمایند. همچنین برای اطلاع از قیمت مش مو در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

هاف لایت مو

باید به این نکته نیز اشاره کنیم که نخستین مدل مش مو، هاف لایت مو می باشد که به معنای لایت کردن نصف مو ها با یک رنگ و نصف دیگر با رنگ دیگری می باشد. در این مدل از مش مو شما می توانید موهای خود را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید. حال این تقسیم بندی می تواند، دو قسمت جلو و پشت موهای شما باشد یا تقسیم بندی از قسمت فرق سر شما صورت بگیرد.

مش رنگین کمانی

در این مدل از رنگ مو، شما به راحتی می توانید از رنگ های فانتزی دلخواه خود استفاده کنید. این رنگ مو بسیار منحصر به فرد می باشد و برای مجالس مهم و تولد ها به شما کمک می کند تا استایلی متفاوت داشته باشید.

مش ویولایت

مش ویولایت یکی از خاص ترین انواع مش می باشد که در این سبک باید ساقه های موهایتان را با فویل و به صورت منظم و باریک جدا کنید و آنها را به رنگ دلخواه خود درآورید. در این مدل از انواع مش مو ترجیح بر این می باشد که این رگه ها، رنگ بلوند و روشن داشته باشند. البته در این تکنیک نیز باید نسبت به اصول ترکیب رنگ مو نیز کاملا واقف باشید. به همین جهت می توانید نسبت به آموزش رنگ مو اقدامات لازم را انجام دهید.

بالیاژ

توضیحات یک بندی در خصوص این تکنیک

آمبره

توضیحات یک بندی در خصوص این تکنیک

سامبره

توضیحات یک بندی در خصوص این تکنیک

تکنیک اسپلش لایت

توضیحات یک بندی در خصوص این تکنیک

تکنیک بیبی لایت

توضیحات یک بندی در خصوص این تکنیک

تکنیک تورتویزشل

گذراندن دوره جامع رنگ و مش با متد روز

4.8/5 - (52 امتیاز)