احیای مو

صافی و احیای مو یک فرآیند مراقبتی مهم و موثر است که به بهبود وضعیت و زیبایی موها کمک می‌کند. این روش، شامل استفاده از محصولات و تکنیک‌های مختلف است که به موها مواد مغذی و تقویت‌کننده ارائه می‌دهند. احیای مو به عنوان یک بخش اساسی از روال مراقبت از زیبایی و بهداشت شخصی، باعث بهبود سلامت و ظاهر موها می‌شود.

فرآیند درمان موی آسیب دیده با استفاده از بهترین متریال های مصرفی و به روز دنیا و با توجه به شناخت موی شما و نوع آسیب احتمالی اتفاق خواهد شد .
اینکه با چه برندی براتون درمان اتفاق بیفته در مشاوره حضوری مشخص میشه تا شما با بهترین روش احیای مو آشنا شوید.

  • استفاده از بهترین و معتبرترین مواد روز اروپا
  • رنگ مو بر اساس عکس مورد نظر مشتری
  • ارائه خدمات در محیی کاملا بهداشتی و آرام
احیای مو

فرق احیای مو با کراتینه

احیای مو و کراتینه دو روش مرسوم در زمینه زیبایی و مراقبت مو هستند، هر کدام ویژگی‌ها و تأثیرات خود را دارند. احیای مو بیشتر به تقویت و ترمیم موهای آسیب‌دیده می‌پردازد، در حالی که کراتینه به صاف‌کنندگی و لطافت موها می‌انجامد. همچنین، احیای مو از محصولات غنی‌تری برای ترمیم موها استفاده می‌کند، در حالی که کراتینه مواد کراتین را به موها می‌افزاید تا آنها را صاف و مرطوب کند.

البته احیای موی فر و احیای موی آسیب دیده به مراتب سخت تر هستند و به زمان بیشتری نیاز دارند. همچنین در برخی موارد احیای موی فر بدون صافی، احیای مو بدون اتو کشی یا احیای مو بدون صافی زمان کمتری را صرف می کند و آسیب کمتری به موی شما وارد می کند و در مقابل احیای موی سوخته نیاز به صرف زمان بیشتری دارد تا شما به نتیجه دلخواه خود برسید.

نمونه کار

عوارض احیای مو

احیای مو ممکن است با عوارض کمی همراه باشد. به عنوان مثال، برخی افراد ممکن است به مواد شیمیایی مورد استفاده در احیای مو حساسیت داشته باشند و با تحریک پوست روبرو شوند. همچنین، در صورت استفاده نادرست از محصولات یا تکنیک‌های احیا، موها ممکن است دچار شکنندگی و آسیب شوند. به همین جهت بهتر است که احیای مو در منزل خود انجام ندهید چراکه با روش احیای مو در آرایشگاه کاملا متفاوت می باشد.

فواید و مضرات احیای مو

احیای مو می‌تواند بهبود ملموسی در حالت و ظاهر موها ایجاد کند. مواد تقویت‌کننده موها را تقویت و ترمیم می‌کنند، حجم و لطافت به موها اضافه می‌کنند و آنها را از آسیب‌های محیطی محافظت می‌کنند. اما به علت مواد شیمیایی در برخی محصولات، احتمال بروز حساسیت پوستی و آسیب به موها نیز وجود دارد. همچنین هزینه احیای مو به عوامل مختلفی مانند میزان بلندی موهای شما و … بستگی دارد که در ادامه به قیمت احیای مو خواهیم پرداخت.

4.8/5 - (70 امتیاز)