آمبره

شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد که آمبره مو چیست؟ در حقیقت آمبره یکی از محبوب ترین متد های رنگ مو می باشد. در این روش ریشه موهای شما باید کاملا تیره تر باشد و هرچقدر به سمت ساقه مو پیش می رویم، رنگ موها روشن تر باشد تا موها ظاهری دو رنگ پیدا کند. جهت انجام این تکنینک باید قسمت پایینی موهایتان را دکلره کنید و سپس با رنگ موی دلخواه خود رنگ کنید. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که اختلاف رنگ  قسمت بالایی و پایینی موهایتان باید بیش از 4 پایه اختلاف رنگ داشته باشد.

تفاوت آمبره با سامبره

همانطور که پیش تر گفته شد در آمبره اختلاف رنگی موهای شما حدودا 4 پایه می باشد اما اگر این اختلاف رنگی کمتر از 4 پایه باشد، رنگ موی شما آمبره نیست و به آن سامبره گفته می شود. البته تعیین قیمت آمبره مو با توجه به سلامت مو های شما، میزان قد موها و …. انجام می شود.

فواید آمبره مو

یکی از مهم ترین مزایای آمبره مو می تواند شامل افرادی شود که از موهای خود مراقبت کمتری می کنند یا کسانی که برای نخستین بار رنگ کردن مو را تجربه می کنند. همچنین این تکنیک هزینه پایین تری جهت نگهداری نیاز دارد.

تقسیم بندی مو در آمبره

برای انجام آمبره مو، باید موهای خود را کاملا تمیز کنید. بدین جهت موها پس از شست و شو، باید شانه شوند تا رنگ مو به خوبی روی موهای شما قرار بگیرند. در ادامه موها به دسته های کوچک تری تقسیم بندی می شوند تا نتیجه کار بهتری داشته باشید. همچنین باید به این نکته نیز اشاره کنیم که پیش از هر اقدامی باید آموزش آمبره مو را به طور کامل دیده باشید.

پوش دادن مو در آمبره

همانطور که می دانید رنگ یخی یکی از جذاب ترین رنگ مو ها می باشد که باید با رنگ پوست و آرایش شما مطابقت داشته باشد. همچنین آمبره دودی روی موهای قهوه ای و مشکی جذابیت بیشتری خواهد داشت.

اگه بخوام براتون آمبره رو خیلی مختصر و مفید توضیح بدم، باید بگم قبلش به این پرتغال خوب دقت کنید

 

میبینیدطیف رنگ ها چقدر قشنگ فید شدند و شما هیچ خطی توی رنگهاش نمیبینید؟ این دقیقا خود آمبره است توی طبیعت😍

 

یا به این برگ جذاب پاییزی دقت کنید، رنگها کاملا هارمونی دارن و خبری از مرز نیست، توی رنگ مو هم همینه، آمبره یه تکنیک قشنگ و امروزی هست که مو از تیره به سمت روشنی میره، دقت کنید توی این طیف تیره به روشن اصلا نباید خط و مرزی وجود داشته باشه و خب خروجی این فید شدن تمیز، با پوش دادن و نحوه ی رنگ آمیزی شماست که باعث میشه آمبره تمیزی داشته باشید، دقت کنید آمبره میتونه از موی مشکی به سفید بخچالی باشه یا از یه رنگ گرم مثل شکلاتی به نسکافه ای. این که آمبره چه رنگی باشه سلیقه ی مشتریتونه تما اینکه آمبره تون خط نداشته باشه وظیفه و‌هنر شماست.

این شما و این رنگ سال😍 #ویوامژنتا

یه رنگ از خانواده ی #قرمز ❤️ که حس #قدرت به شما میده، رنگی #جسور که شور و‌نشاط رو در شما زنده میکنه😍

 

امسال شاهد رنگ های قوی تری توی دنیای میکاپ و رنگ مو و استایل ،  شاهد خواهیم بود☺️ کسی چه میدونه، شاید این رنگ و‌ استفاده ازش توی ماتیک و لاکمون، حال و‌ هوامون رو بهتر کرد😍.

آمبره
امتیاز دهید